1% a civileknek 2019-ben is!

KISMAROSÉRT KÖZALAPÍTVÁNY

Kérjük támogassa adója 1%-ával a Kismarosért Közalapítványt!

Adószáma: 18690259-1- 13

Az alapítvány célja, Kismaros Község fejlődését, fejlesztését elősegíteni, különös tekintettel a falu és az üdülőövezet közterületei küllemének szebbé tételre. Az oktatás, a kulturális élet támogatása, az egészségügy és a sport fejlesztése, feltételeinek javítása. Az ifjúság önálló életkezdési lehetőségeinek támogatása. Falurendezvények támogatása. Segítségnyújtás egy esetleges természeti csapás vagy rendkívüli esemény miatt bajbajutott kismarosi polgárok részére. A Közalapítvány vállalkozási tevékenységet csak céljainak megvalósítása érdekében, azokat nem veszélyeztetve végez. A gazdálkodása során elért eredményét nem osztja föl, azt a létesítő okiratban meghatározott tevékenységre fordítja.

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI FALUMÚZEUM ALAPÍTVÁNY

Kedves Múzeumlátogatók!
Kedves Barátaink!

A 2018. évi adóbevallásuk során kérjük, hogy támogassák a Kismarosi Falumúzeum Alapítvány – amely a Kismarosi Sváb Muzeális Gyűjteményt (korábban: Kismarosi Falumúzeum) gondozza – tevékenységét a befizetett adójuk 1%-val kapcsolatos nyilatkozattal.

2018-ban már 25. éve gondozza az Alapítványunk a Kismarosi Sváb Muzeális Gyűjteményt.

A Kismarosi Falumúzeum Alapítvány adószáma: 19185428-1-13

Kérjük, hogy – a falunk néprajzi, kulturális, vallási, stb. hagyományainak megőrzése érdekében – támogassa alapítványunk nemes céljait !

1%-os rendelkezéseiket és adományaikat előre is köszöni a

Kismarosi Falumúzeum Alapítvány

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI ÓVODÁS GYERMEKEKÉRT ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők, kedves Kismarosiak!

A közhasznú Kismarosi Óvodás Gyermekekért Alapítvány 1994. óta létezik és tevékenykedik. Legfőbb törekvése, hogy a Kis Morgó Óvodába járó gyermekek a lehető legjobb körülmények között töltsék mindennapjaikat.
Az intézmény dolgozói a gyermekek nevében és érdekében kérik, hogy Ön is segítse adója 1%-ával a kismarosi ovisokat.

A Kismarosi Óvodás Gyermekekért Alapítvány adószáma: 18667596-1-13.

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

VILCSEK GYULA ALAPÍTVÁNY

Kérjük támogassa adójának 1%-ával, a kismarosi oktatást, és a kismarosi tehetséges diákokat kiemelten támogató alapítványunkat!

A Vilcsek Gyula Alapítványt 2008-ban az iskola névadójának családja hívta életre a tehetségek felkarolását, illetve a hátrányos helyzetű gyermekek segítését tűzve ki alapvető céljaiul. A szervezet főleg tankönyvek, színházlátogatások, táborozások, erdei iskolai részvételek, osztálykirándulások támogatásával és különböző nevezési díjak átvállalásával segíti a kismarosi iskola tanulóit. A nyolc tanéven át kimagasló tanulmányi eredményt felmutató diákok 2009-től lehetnek méltán büszke birtokosai a kitüntető Vilcsek Díjnak. A Vilcsek Gyula Alapítványon keresztül Ön is támogathatja a helyi tehetségeket és a hátrányos helyzetű gyermekeket, amennyiben adójának 1%-át felajánlja e nemes célra.

Adószámunk: 18724288-1-13

Köszönettel, az Alapítvány kuratóriuma

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI POLGÁRŐR EGYESÜLET

Kérjük támogassa adójának 1%-ával a kismarosi polgárőrség munkáját!

Adószámunk: 18688258-1-13

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

KISMAROS ÜDÜLŐTERÜLETI POLGÁRŐR EGYESÜLET

Kérjük támogassa adójának 1%-ával a börzsönyligeti polgárőrség munkáját!

Adószámunk: 18689118-1-13

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

MÁTYÁSFA KÖRNYEZETVÉDŐ EGYESÜLET

A Mátyásfa Környezetvédő Egyesület célja a Dunakanyar és Kismaros természeti értékeinek megőrzése és az eredeti, természetes egyensúly visszaállításának elősegítése. Tevékenységét önkéntes munkával, valamint szakértők közreműködésével végzi.

Bővebb információk az egyesület munkájáról a matyasfaegyesulet.hu oldalon találhatóak.

A Mátyásfa Környezetvédő Egyesületen keresztül Ön is támogathatja a helyi természeti értékek védelmét, megőrzését, amennyiben adójának 1%-át felajánlja e nemes célra.

A kedvezményezett neve: Mátyásfa Környezetvédő Egyesület, adószáma: 18697971-1-13

Köszönjük, ha adója 1%-ával támogatni tudja környezetvédő munkánkat!

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI OKTATÁSFEJLESZTÉSI ALAPÍTVÁNY

Az 1992-ben alapított Kismarosi Oktatásfejlesztési Alapítvány már 26 éve támogatja anyagilag a kismarosi Vilcsek Gyula általános iskola nagyobb értékű oktatásfejlesztési beszerzéseit (iskolabútorok, számítástechnikai eszközök, sporteszközök, mikroszkóp, falitérképek, falitáblák, fénymásolók, fényképezőgép, projektorvetítő, stb.)

A Kismarosi Oktatásfejlesztési Alapítvány adószáma: 19181785-1-13

Köszönettel: dr. Solti József elnök és dr. Dabóczi Ákos titkár

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI TELEHÁZ ALAPÍTVÁNY

A Kuratórium nevében tisztelettel kérjük, hogy adója 1 %-val támogassa a Kismarosi Teleház Alapítvány munkáját!

Közhasznú tevékenységeinket 1998 óta látjuk el. Célunk: hogy önkéntes munkával hozzájáruljunk Kismaros kulturális és közösségi életének élénkítéséhez. Igyekszünk minden korosztály felé nyitottak lenni és a lakossági igényeket kiszolgálni. Továbbra is szeretnénk a hátrányos helyzetű tehetséges fiatalok számára kiállítási lehetőséget biztosítani.

Adószámunk: 18684405-1-13

Köszönjük támogatását!

A Kismarosi Teleház Alapítvány kuratóriuma

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI FORTUNA SC EGYESÜLET

Kérjük támogassa adójának 1%-ával a kismarosi sportélet meghatározó tagjaként működő labdarúgó egyesületünket!

Adószámunk: 19836650-1-13

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

BOLDOGASSZONY HÁZA ALAPÍTVÁNY

Kérjük támogassa adójának 1%-ával alapítványunk munkáját!

Adószámunk: 19178312-1-13

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

SZENT LÁSZLÓ IFJÚSÁGI ALAPÍTVÁNY

A Szent László Ifjúsági Alapítvány működteti az 1989-ben újra megalakított kismarosi 827. számú kismarosi Szent László cserkészcsapatot. Elsősorban gyerekekkel, fiatalokkal foglalkozunk, heti legalább egy alkalommal, valamint rengeteg programon és a nyári táborban. Mivel önkéntesként tevékenykedünk a csapat alapítványának támogatása nagyban segíti a munkánkat. Támogatásukat előre köszönjük. A csapat háttér alapítványaként működő Szent László Ifjúsági Alapítvány adószáma: 18698453-1-13

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

KALLÓ ALAPÍTVÁNY

Kérjük, támogassa adója 1%-val a Kismaros és Verőce környékén élő fiatalok, rászorulók, nagycsaládosok és idősek közösségi, kulturális, szabadidős és sport tevékenységét segítő alapítványunkat!
Adószámunk: 18283695-1-13

Köszönjük!

——————————————————————————————————————————————

MARUS HAGYOMÁNYŐRZŐ TÁNCCSOPORT

A Marus Hagyományőrző Tánccsoport alkalmas az 1% fogadására, kérek mindenkit, aki megtisztel azzal, hogy a csoportunkat támogatja, rendelkezzen az adóbevallásában a következő adószámra: 18691384-1-13 Köszönjük, hogy adója 1%-át csoportunknak felajánlotta!

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI GYERMEKKÓRUS ALAPÍTVÁNY

Kérjük támogassa adója 1%-ával a Kismarosi Gyermekkórus Alapítványt!

Adószáma: 18670512-1-13

——————————————————————————————————————————————

CANISPO HUNGARY ÁLLATVÉDŐ ALAPÍTVÁNY

Kérjük támogassa adója 1%-ával a Canispo Hungary Állatvédő Alapítványt!

Adószáma: 18143331-1-13

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI ÓHEGY DŰLŐI ÉRDEKKÉPVISELETI EGYESÜLET

Kérjük támogassa adója 1%-ával a Kismarosi Óhegy Dűlői Érdekképviseleti Egyesületet!

Adószáma: 19704214-1-41

——————————————————————————————————————————————

PEST ÉS KÖRNYÉKE CSERKÉSZEIÉRT ALAPÍTVÁNY

Kérjük támogassa adója 1%-ával a Pest és Környéke Cserkészeiért Alapítványt!

Adószáma: 18695429-1-13

——————————————————————————————————————————————

KISMAROSI FALUVÉDŐ EGYLET

Kérjük támogassa adója 1%-ával a Kismarosi Faluvédő Egyletet!

Adószáma: 19176547-1-13 

——————————————————————————————————————————————

PEST MEGYEI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI ALAPÍTVÁNY

27 éve biztosítunk előremutató, minőségi szabadidős programokat, fejlesztő-érzékenyítő alkalmakat hátrányos helyzetű gyermekeknek, és a kínálat csak egyre bővül…

Hogy a további terveink az életben is megvalósulhassanak, szükségünk van az Ön támogatására is!

Szeretné látni, hogy tényleg jó helyre kerül-e az 1%? Nálunk bármikor megnézheti. Szívesen látjuk akár a táborhelyeinken, akár az irodánkban… Mi tényleg a gyerekekért dolgozunk.

Adószámunk: 19175182-2-41

——————————————————————————————————————————————

MAGOSFA KÖRNYEZETI NEVELÉSI ÉS ÖKOTURISZTIKAI ALAPÍTVÁNY

Évről-évre elérkezik az a pillanat, amikor úgy támogathat egy rátermett, elhivatott civil szervezetet, hogy egy fillérjébe sem kerül! A Magosfa Alapítvány várja személyi jövedelemadója 1%-át, amelyet idősek és gyerekek együttes tanulását szolgáló Kicsik és nagyik programra, folyótisztítási akcióra és oktatóközpontunk, a Kismagos fenntartására fordítunk. Többek között idősek otthonaiban tartunk foglalkozást környezeti nevelés, fenntarthatóság témakörében és az Ipoly folyón összeszedjük a szemetet.

Adószámunk: 18698714-1-13